Tapk Koordinacinio centro „Gilė“ savanoriu!

Paskelbta: 2021-07-18

Savanorystė – tai būdas tobulėti! Tad kviečiame bendraminčius prisijungti prie mūsų veiklos ir komandos!

Koordinacinis centras „Gilė“ – NVO, teikianti socialines paslaugas šeimoms, tikslinių grupių asmenims vakarų Lietuvos regione, taikant socialines inovacijas socialinių paslaugų sektoriuje.

Centro misija – teikti kokybiškas ir į kliento pokytį ir poreikį orientuotas socialines paslaugas vakarų Lietuvos regione, siekiant paslaugų kokybės augimo, taikyti socialines inovacijas socialinių paslaugų sektoriuje.

Savanoriauti kviečiame šiose programose:

Viešųjų ryšių ir administracijos savanorystės programa. Programa apima savanorio darbą viešųjų ryšių ir administracijos komandoje, kurioje savanoris turės galimybę maketuoti plakatus, kitą leidybai ir viešinimui skirtą medžiagą, susipažinti su organizacijos administracinėmis užduotimis, rūpintis organizacijos tinklapio dizainu, straipsniais, renginių fotografijomis, renginių organizavimu ir įgyvendinimu. Detaliau su programa galima susipažinti čia. 

Veiklos koordinatoriaus savanorystės programa. Programa apima savanorio darbą dirbant su klientais paslaugų teikimo vietose. Savanoris turės galimybę vykti į įvairias paslaugų teikimo vietas, vykdyti dalyvių registraciją į veiklas, vykdyti dalyvių palydėjimo veiklas, pavėžėjimo veiklas, ir kt. veiklas, susijusias/ reikalingas dalyviui siekiant gauti ir gaunant kontaktines/nuotolines paslaugas. Detaliau su programa galima susipažinti čia. 

Nori tapti mūsų komandos dalimi?!  

Visais iškilusiais klausimais kreipkis el. paštu: koordinaciniscentras@gmail.com arba tel. +370 662 48966

Laukiame tavęs!