Pristatome socialinio verslo simuliacinį produktą „Ąžuolų giraitė“

Paskelbta: 2021-01-15

VšĮ “Ąžuolų giraitė”

Šis socialinis verslas – tai svečių namų kompleksas, kuriame suteikiama galimybė gyventi ir dirbti vienišoms mamoms / tėčiams su mažamečiais vaikais ir padeda išgyventi gyvenimo krizes.

Svečių namai užima didelę teritoriją, kurioje įsikūręs viešbutis, kavinė, SPA ir poilsio erdvės, ąžuolų parkas, mini zoologijos sodas.

PROBLEMA:

Dažnai pasitaiko atvejų, kai santykių krizės metu vienas iš partnerių lieka be stogo virš galvos, o socialinio būsto sulaukti sudėtinga. Šie svečių namai ypatingi tuo, kad vienas korpusas skiriamas būtent vienišoms mamoms / tėčiams su vaikais apgyvendinti.

KAIP TAI VEIKIA?

Svečių namuose įrengta vaikų žaidimų erdvė, juos darbo dienos metu prižiūri kvalifikuotos darbuotojos.

Tuo metu čia apgyvendinti krizę patiriantys žmonės dirba svečių namų darbuotojais: kambarinėmis, virėjomis, sodininkais ir t.t. Taip žmonėms suteikiama galimybė atsistoti ant kojų, bendrauti, įgyti darbinės patirties.

Įstaiga gauna pelną iš kavinės, apgyvendinimo paslaugų ir daugiau nei pusę pelno skiria socialinio poveikio įgyvendinimui.

Šis socialinis verslas pasinaudojo ES parama kavinės virtuvės įrangai nusipirkti: įsigijo šaldytuvus, kavos aparatus bei kitą reikalingą virtuvės įrangą.

Daugiau apie paramą socialiniam verslui skaitykite čia: http://centrasgile.lt/pradekite-socialini-versla-dabar-ir-gaukite-iki-15-000-eur-parama/

NAUDA:

Svečių namuose organizuojami pozityvios tėvystės, karjeros ir tikslo siekimo mokymai, atvažiuoja psichologai, socialiniai darbuotojai, kurie dirba su šiais žmonėmis ir padeda jiems atsitiesti. Padedama susiorientuoti darbo rinkoje, atrandami gabumai ir nukreipiama, kur eiti ir į ką kreiptis, norint persikvalifikuoti ir įgauti pranašumą darbo rinkoje.

Dažniausiai po šios patirties žmonės įgauna motyvacijos, pasitikėjimo savimi ir pamažu grįžta į savarankišką gyvenimą, o gyvendami šiuose svečių namuose sukaupia santaupų pirmai naujo gyvenimo pradžiai.

Kviečiame pažiūrėti pristatomąjį video:

Daugiau informacijos:

Projekto koordinatorė Indrė Pilypė

koordinaciniscentras@gmail.com

+370 662 48966

Koordinacinis centras „Gilė“

www.centrasgile.lt