Kviečiame susipažinti su socialinio verslo simuliaciniu produktu „Merino.lt“

Paskelbta: 2020-06-26

Pristatome socialinio verslo simuliacinį produktą „Merino.lt“.

Merino.lt – elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujama įvairiais Merinosų veislės avių vilnos gaminiais visoje Europoje. Įmonėje dirbančios darbuotojos mezga įvairius vilnos gaminius, kuriuos vėliau pardavinėja elektroninėje parduotuvėje. Kadangi Merinoso avių vilna yra pati kokybiškiausia ir šiais laikais labai vertinama dėl savo antibakterinių, drėgmės ir oro pralaidumo savybių, įmonėje yra gaminami vaikų ir kūdikių rūbai bei aksesuarai.

Vilnos produkciją gamina atokiame regiono kaime gyvenančios moterys. Šis verslas susikūrė iš pirminės idėjos, siekiant spręsti vyresnio amžiaus kaimo moterų atskirties, skurdo ir vienišumo problemą. 

Šis socialinis verslas moterims yra ne tik pragyvenimo šaltinis, bet ir galimybė tobulinti socialinius įgūdžius, motyvacija gerinti mezgamų gaminių kokybę bei susipažinti su informacinių technologijų galimybėmis.

Merino.lt – verslas, orientuotas ne į įmonės pelną, o į regionuose gyvenančių moterų integraciją į darbo rinką, supažindinimą su išmaniosiomis technologijomis, moterų savivertės ir pasitikėjimo savimi skatinimą.

Merino.lt vykdomi įvairūs mokymai, kurių metu darbuotojos supažindinamos su elektronine prekyba, marketingo, dizaino subtilybėmis. 

Taigi, moterys ne tik gamina vilnos gaminius, bet ir moka juos gražiai nufotografuoti bei sukelti į elektroninę parduotuvę www.merino.lt. 

Tokiu būdu atokiuose regionuose gyvenančios darbuotojus turi galimybę žengti žingsnis į žingsnį su naujomis tendencijomis tiek darbo, tiek išmaniųjų technologijų srityse, išvengia skurdo ir vienišumo problemų.

Taip pat kviečiame susipažinti su pirmuoju mūsų parengtu socialinio verslo simuliaciniu produktu „Pirmoji bandelė“: https://www.youtube.com/watch?v=7Yfnx-Vzcl8