Elgesio keitimo savipagalbos grupė Šilalėje įgavo pagreitį

Paskelbta: 2021-08-18

VšĮ „Trys pelėdos“ organizuojamoje elgesio keitimo savipagalbos grupėje vis didėja dalyvių gretos, kurių dauguma yra vyrai. Kaip teigia psichologė Jurgita Gedeikienė, ši grupė būtent ir yra orientuota į vyrų elgesio teigiamus pokyčius, kurie atlieptų kokybiškus tarpasmeninius santykius tiek artimoje aplinkoje, tiek kitur.

Lietuvos probacijos tarnybos Klaipėdos regiono skyriaus vyriausioji specialistė Izoleta Ligeikienė ir vyresnysis specialistas Linas Rameikis viename iš grupės susitikimų kartu su dalyviais diskutavo apie netinkamo elgesio apraiškas ir jų prevenciją, atsakė į dalyvių užduodamus klausimus.

Grupėje remiamasi kognityvine ir elgesio terapija, kurios pagrindinis principas, jog mūsų mintys, emocijos ir elgesys yra labai glaudžiai susiję ir veikia vienas kitą. Grupėje dalyviai mokosi, keičiant savo mintis, keisti emocijas, patikrinti praktikoje kitus galimus elgesio modelius, išsirinkti geriausiai veikiantį ir jį naudoti. Kitais žodžiais tariant – pačiam išspręsti savo problemą.

Registracija į grupės užsiėmimus: tel. 8 658 85085.