Versli galimybė tau – gauk iki 15 000 Eur savo socialiniam verslui pradėti!

Paskelbta: 2020-06-25

Šiandienos pasaulinių problemų akivaizdoje socialinis verslas įgauna vis didesnę svarbą. Socialinis verslas gali būti daugelio visuomenės socialinių problemų vaistas. Norint išvengti augančios atskirties, nedarbo ir kitų problemų visuomenėje, yra būtina plėtoti ir stiprinti socialinio verslo sektorių. Dėl to Koordinacinis centras „Gilė“ imasi iniciatyvos ir įgyvendina socialinio verslo skatinimo projektą „Socialinių inovacijų lyderiai Tauragės apskrityje“, finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projektu siekiama paskatinti socialinių verslų kūrimąsi ir plėtrą Tauragės apskrityje.

Kaip pasinaudoti galimybe dalyvauti projekto veiklose?

  • Projektų veiklų įgyvendinimas susideda iš renginių apie socialinį verslą, projekto galimybes ir praktinio dalyvavimo projekte aspektų.  Iš viso numatyta, kad įvyks 30 renginių Tauragės apskrityje. 
  • Projektų metu bus sukurti ne mažiau 14 naujų socialinių verslų, kurie gaus pagalbą/palydėjimą socialiniam verslui sukurti ir iki 15 000 Eur reikalingai įrangai įsigyti.

Projektų veiklos įgyvendinamos iki 2022 m. sausio 30 d. 

Jei susidomėjote galimybe dalyvauti projekte ir tapti socialiniu verslininku, kviečiame užpildyti paraišką – anketą socialinio verslo kūrimui ir plėtrai Tauragės apskrityje https://forms.gle/dYFW2ZHQDWTXo2ZJ7
arba susisiekti: koordinaciniscentras@gmail.com , 8 662 48966