Turite klausimų?  Susisiekite!

Naujienos

 Vasaros stovykla "Gilė 2019" III PAMAINĄ


Vaikų vasaros stovyklos puiki galimybė tęsti ugdymąsi ir atostogų metu. 2019 m. liepos 15 -19  dienomis Vingininkų vaikų dienos centre vyko vaikų vasaros stovykla „Gilė 2019“ III pamaina. Stovyklos III pamainoje dalyvavo 23 vaikai iš „Gilės“, „Giliukų“ ir Vingininkų vaikų dienos centrų.

Pirmoji stovyklos diena prasidėjo atvykimu, įsikūrimu, susipažinimas su dienos centro teritorija. Siekiant, kad vaikai geriau pažintų vienas kitą ir susidraugautų žaidėme susipažinimo žaidimus.  Kartu su vaikais kūrėme stovyklos taisykles ir vėliavą. Susipažinę su stovyklos programa, pasiskirstėme į grupes ir žaidėme žaidimą „Tiltai“. Papietavę vaikai išbandė savo jėgas linksmosiose estafetėse: virvės traukime, kaubojuje, žaisdami x ir o, gaudydami vandens balionus, perduodami kamuolį vienas kitam kamuolį atsigulę. Po estafečių laimėtojai buvo apdovanoti prizais. Visi sušilę jėgas atgavo maudydamiesi baseinuose. Po maudynių pavakarieniavę, susitvarkę, visi pavargę, tačiau laimingi ir kupini puikių dienos įspūdžių išvykome namo.

Antroji stovyklos diena prasidėjo rytine mankšta, po jos ryto rate aptarėme dienos veiklas. Svečiuose lankėsi psichologė A. Katauskienė, kuri vedė psichologinius užsiėmimus, kurių metu vaikai turėjo galimybę labiau pažinti save, savo jausmus, reikšti savo emocijas. Po pietų edukacinio užsiėmimo metu kartu su vaikais mokėmės velti vilną – kiekvienas vaikas turėjo galimybę apsivelti vilną sau muilą.

Trečioji stovyklos diena buvo išvyka į Klaipėdą. Kartu su vaikais vykome prie jūros, po to žiūrėjome filmą „Slaptasis augintinių gyvenimas 2“, pietavome kavinėje.

Ketvirtąją dieną vyko dailės terapijos ir socialinių įgūdžių grupės užsiėmimai, jų


metu vaikai kūrė savo dienos nuotaiką, dalinosi savo emocijomis ir jausmais, piešė savo pykčio padarą, kūrė bendrą darbą ant drobės, kuris papuošė dienos centrą.

Paskutinioji penkta stovyklos diena buvo skirta stovyklos aptarimui, apdovanojimams. Visi vaikai už aktyvų dalyvavimą stovyklos veiklose buvo apdovanoti medaliais, kaip atminimą, jog dalyvavo stovykloje pasigamino apyrankes, buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Projektas finansuojamas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Šilalės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.