Turite klausimų?  Susisiekite!

Naujienos

 Vaikų, kurie dalyvavo Koordinacinio centro "Gilė" vasaros stovykloje "Gilė 2019", tėvų atsiliepimai apie vaikų įspūdžius po stovyklos:

 

"Dėkojam už linksmą, aktyvią, daug naujų potyrių padovanojusią stovyklą. Kiekviena diena buvo skirtinga ir savaip įdomi. Žygis išvargino, filmas palepino, o draugų jau pasiilgta! Nuostabus vasaros prisiminimas…”  Mama Vaida.

 

“Profesionalios, draugiškos ir kompetentingos vadovės. Sūnus su džiaugsmu kiekvieną dieną vyko į stovyklą. Ačiū už gražius įspūdžius ir turiningą laiką, o labiausiai Ačiū už laimingus vaikus. Gera tokiems žmonėms patikėti vaikus. Rekomenduoju.” Mama Deimantė.

 

„Dukrytė liko labai patenkinta stovykla, viskas labai patiko. Labiausiai – išvyka į Klaipėdą, į kino teatrą. Sėkmės!” Mama Ligita.

 

“Stovykla esame patenkinti 10 balų! Dukra stovyklą lankė su dideliu entuziazmu! Ačiū Jums!” Tėtis Robertas.

 

„Vaikas labai patenkintas stovykla, užimtumu, visomis pramogomis. Tikrai labai smagi stovykla.“ Mama Alina.

 

„Šauni stovykla, žaviuosi auklėtojų fantazija kaip sugeba sudominti vaikus ir labai nuostabu, kad vaikai turi galimybę dalyvauti įdomiose veiklose ir kūrybingose pramogose! Ačiū „Gilei“, nuostabu, kad turime tokį centrą su tokiomis šauniomis auklėtojomis.“ Mama Vita.

 

„Mano vaikams patiko stovykla. Kiek suprantu iš jų pasakojimo, jie buvo užimti, smagiausia , kad mobilūs telefonai būdavo beveik pakrauti, o tai reiškia, kad jie labai smagiai leido laiką.“ Mama Reda.

 

"Nuoširdus ačiū stovyklos organizatoriams už pilnas įspūdžių dienas, nuotykius ir atostogas tėveliams." Justo mama.

 

"Pačią stovyklą sunku vertinti, nes apskritai Arijui "Gilė" yra kažkas tokio nuostabaus. Vaikas visada grįžta laimingas, emocijų pilnas. Bet labiausiai įsimintinas įvykis - kelionė į Klaipėdą, filmo žiūrėjimas ir picos valgymas.", Arijaus mama.

 

"Stovykla vaikams lavai patiko, vaikai tiesiog laimingi, kad vasara praleista su nuostabiom mokytojom ir draugais, kurių susirado stovyklos metu. Tariame nuoširdų ačiū už didelę kantrybę.", mama Sandra.

 

 

 

 Projektas finansuojamas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ir Šilalės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.