Turite klausimų?  Susisiekite!

Naujienos

Projektas "Smurto atspalviai 2019"


Šiuo metu vyksta projekto veiklų vykdymas: 
informacinė kampanija; apskritojo stalo diskusijos Tauragės rajono savivaldybės švietimo, socialinių paslaugų, neformalaus švietimo ir kt. įstaigose.

Apskrijų stalo diskusijų metu pagilinsime specialistų žinias ir profesines kompetencijas, gebėjimus teikti pagalbą smurto aukoms; bus įgautas daugiklio efektas perteikiant smurto aukoms ir potencialioms smurto aukoms informaciją ir suteikiant reikiamą pagalbą. Šia veikla sustiprinsime tarpinstitucinį bendradarbiavimą vykdant prvencinę veiklą.

 

Informacinė kampanija „Smurto atspalviai“. Numatome vykti į švietimo ir kt. įstaigas ir su mokiniais ir /arba su mokinių tėvais kalbėtis apie smurto artimoje aplinkoje apraiškas, padarinius, taip keičiant visuomenės požiūrį į vyrų smurtą prieš moteris iš pateisinamo į netoleruojamą, skatinant naujos lyderystės idėją – reagavimą (netylėjimą) į socialiai aktualias temas, to siekiant per informacijos ir žinių suteikimą apie smurto artimoje aplinkoje apraiškas, jo padarinius, teisines pasekmes ir atsakomybę, mokant atpažinti smurto apraiškas, ugdant nepakantumą smurtiniam elgesiui, informuojant apie pagalbos galimybes patyrus smurtą. 


Susitikimai organizuojami š. m. rugsėjo – lapkričio mėn. Laikas derinamas individualiai el. paštu koordinaciniscentras@gmail.com arba tel. 8 662 48966. Dalyvių skaičius susitikime 8-15 asmenų. Susitikimų skaičius ribotas, tad kviečiame kuo skubiau išreikšti poreikį. 

Projektas finansuojamas Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.