Turite klausimų?  Susisiekite!

Naujienos

Nauja patirtis - mokymai akredituotoms EST organizacijoms

 

Europos Savanorių Tarnyba - tai tarptautinės savanorystės projektai jauniems žmonėms, kuriais siekiama ugdyti jų pilietiškumą, solidarumo jausmą, skatinti kitų kultūrų pažinimą, stiprinti tarpusavio supratimą ir toleranciją. Šios tarnybos metu savanoris išvyksta į kitą šalį, joje gyvena ir dirba pelno nesiekiantį ir vietos bendruomenei naudingą neapmokamą darbą.

Koordinacinis centras ‚,Gilė‘‘, norėdamas išsamiau susipažinti su EST galimybėmis, šią savaitę dalyvavo naujai akredituotų Europos savanorių tarnybos organizacijų mokymuose, kurie vyko Kaune. Iš viso mokymuose dalyvavo apie 15 skirtingų organizacijų, kai kurios iš jų jau buvo dirbusios su EST projektais, todėl tai buvo puiki galimybė ne tik susipažinti su Europos savanorių tarnyba ir ES programa „Erasmus+“, bet ir išgirsti realių pavyzdžių kaip organizacijoms sekasi vykdyti projektus, kokios kyla problemas ir kaip jas reikia spręsti.

Visų mokymų metu vyravo draugiška atmosfera, diskusijos, teorinės žinios buvo derinamos su praktinėmis užduotimis. Esame dėkingi organizatoriams už naujas žinias ir įgūdžius, kurie bus reikalingi vykdant EST projektus ir veiklas.

 

Koordinacinio centro "Gilė" savanorė Rasa Ežerskienė