Turite klausimų?  Susisiekite!

Naujienos

 

Faktas, kad 1 iš 3 moterų patiria fizinį ar seksualinį smurtą nuo 15 m. amžiaus. 2016 m. lapkričio 25 d. startavo tarptautinė akcija "16 aktyvumo dienų prieš smurtą", į kurią ir mes įsijungiame. Smurtas prieš moteris yra kiekvieno mūsų problema, visuomenė be smurto yra kiekvieno iš mūsų atsakomybė. 

 

Koordinacinis centras "Gilė" vykdo projektą "KITOKIO POŽIŪRIO Į SMURTĄ NĖRA", kuriuo siekiame mažinti smurtinio elgesio apraiškas, supažindinant Šilalės rajono ir Pagėgių savivaldybių visuomenę su įvairiomis smurto artimoje aplinkoje apraiškomis, jo padariniais, teisinėmis pasekmėmis bei atsakomybe, su prevencinėmis priemonėmis prieš smurtą, ugdyti nepakantumą smurtiniam elgesiui, informuoti apie pagalbos galimybes patyrus smurtą.

 

Visuomenę kviečiame apsilankyti Koordinacinio centro "Gilė" patalpose adresu Lokystos g.36, Šilalė, nuo šiandien iki gruodžio 10 d. darbo metu, kadangi vyksta atvirųjų durų dienos. Gyventojai pas mus apsilankę gaus informaciją apie įvairias smurto artimoje aplinkoje apraiškas, jo padarinius, teisines pasekmes bei atsakomybę, apie prevencines priemones prieš smurtą, taip ugdant nepakantumą smurtiniam elgesiui, informuojant apie pagalbos galimybes patyrus smurtą.